Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs išreiškiate sutikimą dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite čia.

Gerai

Apie mūsų
komandą

Mūsų komandą sudaro teisės magistro kvalifikacinius laipsnius turintys, didelę patirtį advokatų, antstolių, bankroto administratorių kontorose ir privačiame sektoriuje sukaupę teisės specialistai.

Mūsų darbuotojai taip pat nuolatos kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama seminaruose įvairiomis teisės temomis bei tokiuose patys skaito pranešimus. Pagrindinės mūsų praktikos sritys yra įmonių, sutarčių ir darbo teisė, taip pat skolų išieškojimas. UAB „Legal Balance“ yra pripažinta sparčiai augančia bendrove bei tapo konkursų „Stipriausi Lietuvoje 2016“, „Gazelė 2017“ laureate. Pasak kliento, nuo pirmo pokalbio su UAB „Legal Balance“ teisininkais kyla pasitikėjimas visa jų komanda ir iki šiol, tęsiant bendradarbiavimą jau antrus metus, jų teikiamos paslaugos nenuvilia. Esame ambicingų, energingų ir profesionalių teisininkų komanda, orientuota į aukščiausią teisinių paslaugų kokybę. Visada siekiame tiksliai identifikuoti ir efektyviai išspręsti problemą, atrasti pusiausvyrą tarp kliento poreikių ir galimybių, todėl tikime, kad ilgametė teisinė praktika bei patirtis leis tapti ilgamečiu Jūsų verslo Teisės Partneriu.

Kontaktai

Pasiruošę pradėti?

rinktis paslaugą
8 700 800 06
8 700 800 06